TOP 10

TOP10: Bizarné veci, ktoré naozaj našli v ľudskom žalúdku

veci

videní: 1.3K

Banánové sendviče, hranolky s čokoládou, šunka s medom… Niektorí ľudia majú naozaj nezvyčajné stravovacie návyky a chute, ale po prečítaní dnešného príspevku budeš považovať tieto malé odchýlky za absolútne prijateľné. Tu sú bizarné veci, ktoré sa naozaj našli v ľudskom žalúdku a zaskočili aj skúsených chirurgov.

10. Batérie

 

 

Zatiaľ čo väčšina dospelých vie, že batérie nie sú určené na požívanie, deti sú už iný príbeh. Každý rok sa objaví niekoľko prípadov, keď deti zjedia batérie. Bohužiaľ, jesť batérie spôsobuje oveľa horšie komplikácie, ako len bolesť brucha. Niekoľko detí dokonca po požití batérie zomrelo na vnútorné krvácanie. Drž preto batérie mimo dosahu detí a ak by si mal potrebu zjesť niečo nezvyčajné, toto nie je tá správna cesta.

9. Had

Mária bola odvedená od miestneho biskupa na liečenie. Jej žalúdok však stále rástol a rástol. Všetci predpokladali, že je tehotná. Avšak po tom, čo Mária zostala veľmi chorá a začali jej vypadávať zuby, lekári našli v jej bruchu hada. Nikto nevie, ako sa tam dostal. Podozrenie však padlo na biskupa, ktorý na ňu žiarlil…

 

1 2 3 »

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen