Tipy a triky

10 jednoduchých návykov, ktoré ti zlepšia život


videní: 2.8K

Niekedy, ak chceš v živote dosiahnuť nejakú pozitívnu zmenu, mal by si sa pozrieť na svoj životný štýl. Počas dňa robíme veľa vecí automaticky – sú to naše návyky. Tak prečo ich nezmeniť a z negatívnych spraviť také, ktoré na nás budú vplývať pozitívne. Dnes ti predstavíme 10 jednoduchých návykov, ktoré ti zlepšia život.

10 jednoduchých návykov:

1. Svoj deň začni pohárom vody s citrónom

Každý deň si dopraj pohár vlažnej vody s citrónovou šťavou. Tento rituál ti každé ráno dokonale naštartuje metabolizmus. Citrónová šťava obsahuje vitamín C, ktorý zvyšuje tvoju imunitu. Navyše sa ti zlepší aj pleť. Aká jednoduchá vec s celkom pozitívnym výsledkom.

2. Potri si tvár kockou ľadu v ktorom sa nachádza aj harmanček

Ďalším užitočným ranným zvykom je vyčistiť si tvár kockou ľadu, ktorý je vyrobený z vývaru harmančeka. Je to prospešné proti vráskam. Okrem toho stimuluje procesy v regenerácii pokožky.

3. Vezmi si so sebou nejaké ľahké občerstvenie

Presne tak, namiesto čokoládovej tyčinky a rôznych sušienok si skús pripraviť zdravé a ľahké občerstvenie. Môže to byť ovocie, ľahký šalát zo zeleniny alebo nejaký jogurt. Je dobre nosiť so sebou takéto ľahké občerstvenie, ktoré neobsahuje jednoduché sacharidy. Už za mesiac sa dostavia viditeľné výsledky.

4. Používaj dentálnu niť

Stav tvojich zubov závisí priamo od zdravia tvojho tela. Vedci dokonca dokázali spojenie medzi zubami a kardiovaskulárnymi ochoreniami. Preto by si pri klasickom umývaní zubov nemal zabúdať ani na dentálnu niť. Pomáha vyčistiť priestor medzi zubami, kde uviazli zbytky akéhokoľvek jedla.

5. Dopraj si jablko takmer po každom jedle

Po každom jedle nám odporúčajú vyčistiť si zuby – to však nie je také jednoduché. Nie vždy nám to dovoľuje situácia. Existuje však jedno veľmi jednoduché a perfektné riešenie – jablko. Konzumáciou jablka si vyčistíš ústa od všetkých pokrmov, zlepšíš si krvný obeh v ďasnách a normalizuješ kyslosť v ústach. Aké jednoduché, však?

1 2 »

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen