Video

Ako prežiť v lese? 5 vecí, na ktoré by si sa mal pripraviť!

Ako prežiť v lese

videní: 860

Populárny český YouTuber, let’s player a blogger Petr Florián, známy pod menom Pedro, zverejnil už dávnejšie na svojom kanáli na Youtube video, ktoré vyzerá skôr ako paródia na videá o prežití v divokých miestach alebo ako reklama na zapaľovače. No napriek tomu sa dnes môžeme pozrieť na to, ako prežiť v lese a na čo by si v takom prípade mal myslieť. 

Ako prežiť v lese? Na túto tému si český YouTuber Pedro pripravil vskutku zaujímavé video, ktoré ale viac-menej pôsobí ako paródia. Pod videom má veľa pozitívnych komentárov, v ktorých ho užívatelia pochválili za peknú reklamu, iní zasa boli na druhej strane sklamaní. Ale nehľadiac na všetky vtipy a srandičky, na tomto videu YouTuber ukázal základné veci, na ktoré by si nemal zabudnúť v prípade, že sa vydáš do lesa: príprava, nebezpečenstvo, voda, jedlo, nocľah. Peter vo videu pôsobí ako „skutočný muž“, ktorý sa postaral o ženu, no na druhej strane tiež propagoval českú prírodu a to, že je skvelé tráviť voľný čas práve v prírode.

Pedro vytvoril svoj kanál 5. januára v roku 2012. 12. januára toho istého roku nahral na svoj kanál prvé video, začínal s let’s play videami z hry Minecraft, vďaka ktorým sa na internete preslávil najviac.

Zdroj: Sputnik | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen