Zaujímavosti

10 vtipne nefotogenických zvierat, z ktorých budeš mať výčitky svedomia


videní: 5.0K

Všetci máme jedného známeho, ktorý na fotografiách nikdy nevyzerá dobre. Ak takého kamaráta nemáš, tak pre teba máme zlú správu. Pravdepodobne si tým kamarátom ty. Čuduj sa svete, rovnaké to je aj v ríši zvierat. 

Presne tak. Ani zvieratá nevyzerajú vždy tak, ako v učebniciach. Bez ohľadu na to, ako usilovne sa pokúšajú na fotografii vyzerať dobre, jednoducho sa im to nedarí. Aby sme ti to dokázali, tu je zoznam majestátnych a elegantných tvorov zachytených v menej pôvabných chvíľach.

1. Tento milý bojazlivý pohľad

tut.gr

tut.gr

2. Elegantná roztápajúca sa žirafa

3. Naozaj majestátny

4. Kýchajúca mačacia šelma

5. Tuleň – gentleman

 

6. Keď máš za sebou ťažkú noc…

7. …s kamarátmi

8. Túto alpaku by si nechcel stretnúť v noci

9. „Nevideli sme sa už niekde? Zdáte sa mi povedomý…“

10. Rozkošné slonie mláďa

Zdroj: Boredpanda / topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen