Zaujímavosti

10+ dôkazov, že ľudská hlúposť naozaj nepozná hranice

ľudská hlúposť

videní: 1.1K

Všetci máme tie okamihy, kedy sa náš rozum s logikou vyberú na spoločnú dovolenku. Výsledkom je krátkodobá debilita, ktorú si ale väčšinou rýchlo uvedomíme a robíme veci tak, ako by sa mali. No tento dočasný stav nie je to isté, čo permanentná ľudská hlúposť. 

Einstein mal pravdu. Už sme to poznamenali v článkoch niekoľkokrát a zdá sa, že ešte niekoľkokrát tak aj spravíme. „Len dve veci sú nekonečné. Vesmír a ľudská hlúposť. Pri tej prvej si však nie som taký istý.“ Neostáva nám nič iné, len súhlasiť.

Bolo by pokrytecké tvrdiť, že sme v živote nikdy nespravili nič hlúpe, čo absolútne odporuje logike. No ak máš šťastie a nikto ťa pritom nevidí, tak si v suchu. Títo ľudia však až také šťastie nemali. Nielenže existujú svedkovia ich duševného pochybenia, v modernej dobe existujú dokonca aj zaznamenávacie prístroje, ktoré trápny moment zachytilo navždy. Aby sme si ho my teraz mohli vychutnať a zasmiať sa.

Ak sa ti preto v budúcnosti niečo podobné stane, vedz, že nie si sám. A dúfaj, že nikto v tvojej blízkosti nemá práve vytiahnutý fotoaparát. V opačnom prípade sa pravdepodobne nájdeš v podobnom článku. 🙂

1. Ostáva natrieť už len jediné miesto

ludska_hluupost_16

2. Hlavne neprestávaj veriť, určite sa to tam zmestí

ludska_hluupost_15

3. Táto pani sa snaží očistiť nárazník benzínom

ludska_hluupost_14

4. Čistenie klávesnice v horúcej vode znie ako skvelý nápad, však?

ludska_hluupost_13

5. „Moja sestra sa bála, že stratí kľúče od kladky…“

ludska_hluupost_12

6. Ako a prečo?

ludska_hluupost_11

7. „Nechcel mi veriť, že v noci bude snežiť…“

ludska_hluupost_10

8. Susedka, ktorá sa snaží lepšie vyfotografovať zatmenie Slnka

ludska_hluupost_9

9. Parkovanie na ľade

ludska_hluupost_8

10. Toto je dôvod, prečo je potrebné čítať návod na použitie. 🙂 Ako to mohlo dopadnúť?

ludska_hluupost_7

11. Treba k tomuto vôbec popis?

ludska_hluupost_6

12. Ale v myšlienkach to určite fungovalo

ludska_hluupost_5

13. Keď si smoliar aj po smrti

ludska_hluupost_4

14. „Myslím, že moja mama nepochopila, ako funguje ryžovar…“

ludska_hluupost_3

15. UPS kuriér nechal balík takto pred dverami. Majitelia tak boli uväznení vo vlastnom byte…

ludska_hluupost_2

16. 2 bystré dámy verzus sedan Audi verzus nábytok z Ikey = ľudská hlúposť

ludska_hluupost_1

Zdroj: BoredPanda / topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen