Zaujímavosti

Kreativita týchto ľudí je priam neuveriteľná

kreativita

videní: 1.2K

Hovorí sa, že ľudská kreativita nemá hranice. Nasledujúce fotografie ti ukážu, ako to dopadne, ak sú ľudia ochotní venovať niečomu dostatok svojho času.

Kreativita je jedným zo základov dobrého umenia. V dnešnom svete je však dosť obtiažne byť umelcom. Hlavne, ak túžiš byť za svoju prácu aj adekvátne odmenený. Jedným zo zaručených spôsobov, ako sa presadiť, je niečo maximálne netradičné, s čím sa ľudia bežne nestretávajú. Je však ťažké vymyslieť niečo, čo ešte nikto nevymyslel. Ľudia, ktorí vytvárali tieto predmety, však dokazujú, že kreativita sa dá využiť pri každej práci a všetko, čo sa nachádza okolo nás, sa môže stať výtvorom, ktorý zaujme davy. Ak aj ty túžiš relaxovať nejakým netradičným spôsobom, poriadne sa pozeraj. Možno práve na nasledujúcich fotografiách nájdeš inšpiráciu, ako tráviť svoj voľný čas.

1. Ak sa aj tebe doma povaľujú farbičky, toto je jeden zo spôsobov, ako ich môžeš využiť. Na túto elektrickú gitaru ich bolo použitých „iba“ 1 200. Výsledok však stojí za to.

19-84

2. Ak si fanúšikom komiksov a onedlho plánuješ svadbu, toto by ťa určite potešilo. S takouto kyticou by si nevestu pamätali všetci veľmi dlho.

15-127

3. Toto nemusí byť až také náročné, ako sa môže zdať na prvý pohľad. Vtáčik je vyrobený zo starých cédečiek. Potrebné je len lepidlo a nekonečná trpezlivosť.

10-151

4. Doska plošných spojov je to, čo dodalo tomuto inak obyčajnému peru nádherný dizajn.

13-132

5. Ak sa rád hráš so železom, tento nôž by pre teba mohol byť novou výzvou. Ale opatrne s brúsením…

9-148

6. Obal zošita vytvorený z použitej základnej dosky. Zaujímavé nielen pre študentov IT.

6-155

7. Prikrývka vytvorená zo starých tričiek. Aj ty môžeš mať svoju vlastnú s obľúbenými značkami.

7-156

8. Kreativita tohto človeka je neuveriteľná. Toto je skulptúra vtáčika vytvorená z lyžíc a lyžičiek.

2-164

9. Ceruzky vytvorené zo starých výtlačkov novín. Žeby nový spôsob recyklácie papiera?

16-115

10. Kytica vytvorená z kuchynských príborov. Nie sme si však istí, či je snom každej ženy. Ruže by určite potešili viac.

20-69

Zdroj: micccp | topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  twitter  google-plus  rss

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2022 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen