Foto

Ako by to vyzeralo, keby si cestoval u seba doma?


videní: 956

V časoch globálnej izolácie sa cestovanie stalo nemožným. Aj keď sme zvyknutí na tisíce digitálne vplyvných ľudí, ktorí ukazujú zábery zo svojich ciest po celom svete, tento trend sa akosi začína meniť. Ľudia už nemajú toľko príležitostí spoznávať svet, keď koronakríza uzavrela mnohé krajiny. Cestovný bloger Einar Mansurov z Ruska sa rozhodol ukázať, aké by boli jeho fotografie, keby cestoval bez toho, aby opustil svoj domov. Keď sa vo svete cíti ako doma, pre zmenu sa môže teraz doma cítiť ako vo svete, však?

Teraz je Einar, rovnako ako my všetci, v izolácii. Musí však nejak naplniť svoju túžbu po tom, aby cestoval. Bojuje s nudou obnovením svojich dobrodružstiev s ľadovým medveďom s tým, čo má k dispozícii u seba doma.

Einar, prezývaný mishka.travel, zhromaždil na svojom Instagrame solídne viac ako 200 000 sledovateľov. Počas svojich desaťročných dobrodružstiev v oblasti globetrottingu navštívil všetky kontinenty a stovky krajín. Na svojich fotografiách spojených s cestovaním často nosí masku s ľadového medveďa. Pozri sa, ako baví svojich sledovateľov a zažíva nové dobrodružstvá v priestore vlastnej obývačky, spálne či kuchyne.

Tento bloger, ktorý nosí masku ľadového medveďa, cestoval skrz celý svet a dokázal navštíviť všetky kontinenty počas 10 rokov.

Teraz sa kvôli globálnej izolácii rozhodol obnoviť svoje cestovateľské fotografie bez toho, aby opustil svoj domov

Kredity obrázkov: mishka.travel

Kredity obrázkov: mishka.travel

Zdroj: BoredPanda | Instagram topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  twitter  google-plus  rss

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2022 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen