TOP 10

Frankfurt, New York či Dubaj: Toto sú tie najkrajšie mestské panorámy na svete

mestské panorámy

videní: 1.6K

Od nepamäti sa človek snaží dotknúť hviezd. Už naši predkovia snívali o lietaní. Aj preto mnoho z nich stavalo obrovské a vysoké stavby. Táto tradícia nám ostala až dodnes. My ti tak môžeme ukázať tie najkrajšie mestské panorámy na svete.

Mnoho z miest sa dlhé roky rozrastalo do šírky. Tento trend sa v posledných rokoch zmenil a mestá sa viac „predlžujú“ do výšky. Je to celkom logické riešenie nedostatku priestoru. Práve vďaka tomuto faktu si môžeme užívať nádherné mestské panorámy. Ďalším úžasným faktom je to, že každé mesto má svoju vlastnú, jedinečnú panorámu. Nikde na svete tak nenájdeš dve rovnaké mestá s rovnakou scenériou. Tak čo, si pripravený zistiť, ktoré mestá na svete majú tu najkrajšiu panorámu?

Dubaj, Spojené arabské emiráty

dubai skyline

Šanghaj, Čína

shanghai

Kuala Lumpur, Malajzia

kulua lumpur

Frankfurt, Nemecko

frankfurt

Tchaj-Pej, Taiwan

taipei taiwan

Boston, USA

Harbour

Panama, Panama

Panama City Skyline

Paríž, Francúzsko

Paris

Londýn, Spojené kráľovstvo

London

Jakarta, Indonézia

Jakarta

San Francisco, USA

san fran skyline

Bangkok, Thajsko

Skyline

Rio de Janeiro, Brazília

Rio

Peking, Čína

Beinjin Skyline

Sydney, Austrália

sydney

Houston, USA

Houston, USA

Šen-čen, Čína

Shenzen

Seattle, USA

Seattle

Tokio, Japonsko

Tokyo

Toronto, Kanada

Toronto

Chicago, USA

Chicago

Singapur

Singapore

Soul, Kórejská republika

seoul korea

New York, USA

new york city

Hong Kong

Hong Kong

Zdroj: list25 | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen