Video

Dean Schneider: Švajčiar, ktorý má levy ako domácich maznáčikov

Dean Schneider: Švajčiar, ktorý má levy ako domácich maznáčikov

videní: 3.3K

Švajčiar Dean Schneider na svojej stránke na Instagrame zverejňuje veľa zaujímavých videí so zvieratami, medzi ktorými sú aj najnebezpečnejší dravci.

Dean Schneider, ktorý celý svoj život venoval ochrane divokej prírody, šíri svoju lásku k zvieratám prostredníctvom sociálnych sietí. Jeho profil na sociálnej sieti Instragramu sleduje už viac ako 600-tisíc ľudí a jeho videá už si získali milióny zhliadnutí. Už v mladom veku sa Dean zaoberal zvieracím svetom. Dokumenty o zvieratách a podpora rôznych organizácií ochrany zvierat sú veľkou časťou jeho života. Mladý Švajčiar chápe dravce a tvrdí, že s nimi dokáže komunikovať. Pozri si nasledujúce videá z jeho YouTube kanála sám. My v redakcii dodávame, že nikto z nás by sa na niečo také rozhodne neodvážil a Dean má u nás palec hore.

Zdroj: Sputnik | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen