Video

Video: Takto úchvatne vyzerá Praha z vtáčej perspektívy

Praha z výšky

videní: 5.0K

YouTube kanál s názvom OOO Photography zverejňuje videá z rôznych miest po celom svete. No tentokrát zavítal do českého hlavného mesta a ukázal nám, ako vyzerá Praha z vtáčej perspektívy.

Autor videa sa priznal, že síce sa v Prahe narodil a v meste strávil väčšinu svojho života, momentálne v českom hlavnom meste nežije. „Krása Prahy sa ťažko opisuje slovami. Všade, kam sa pozriete, je vždy niečo zaujímavé, umelci, ktorí sa predvádzajú na ulici a atmosféra, ktorá vás odvedie z tohto sveta. Praha je historická a nádherná, je to symbol architektúry a kultúry,“ napísal pod príspevkom tvorca tohto v skutku zaujímavého videa. Vďaka jeho výtvoru sa môžeme ponoriť do magickej atmosféry mesta a pozorovať rôznofarebné nízke domčeky. Na videu je vidieť Karlov most, Emauzský kláštor, Národné divadlo, Vyšehrad, sochu Kafku a Staromestské námestie.

Zdroj: Sputnik | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen