Video

Petrohrad: Najeurópskejšie ruské mesto, ktoré má čo ponúknuť

Petrohrad:

videní: 5.0K

Petrohrad je právom považovaný za jedno z najkrajších miest na svete. Mesto postavené cárom Petrom Veľkým, ktorý značne cestoval po Európe a bol inšpirovaný Holandskom, zostáva najeurópskejším mestom v Rusku.

Každý rok Petrohrad priláka davy turistov, ktorí sa chcú prejsť po Nevskom prospekte, užiť si výhľad na rieku Nevu a stráviť v sálach Ermitáže celý deň potom, čo vystáli veľkú front. V Petrohrade je pevne zakorenený obraz kreatívneho a kultúrneho kapitálu Ruska, kam ľudia z iných ruských miest často prichádzajú, aby nadobudli nové kultúrne informácie a pobavili sa. Vlhké prímorské podnebie mesta často priťahuje dážď a zatiahnutú oblohu, preto je mesto považované za depresívne a neprívetivé. Ale to je kompenzované neuveriteľnou architektúrou a priateľskými a úprimnými ľuďmi. Užite si pohľad na toto krásneho mesta a príjemnú melanchóliu spolu s užívateľom YouTube kanálu Drone Snap.

Zdroj: Sputnik | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen