Foto

Zlyhania, ktoré by nikto z nás nechcel zažiť

zlyhania

videní: 9.5K

Internetom koluje množstvo fotografií, na ktorých môžeš vidieť rôzne zlyhania ľudí a zvierat. Niektoré vedia pobaviť, iné však v tebe vyvolajú množstvo otázok.

Jednou z nich môže byť aj otázka, prečo sa vlastne takéto zlyhania stávajú. Odpoveď ti však nevieme poskytnúť. Občas je to hlúposťou zainteresovaných ľudí, inokedy to má zasa na svedomí náhoda. Niektorým ľuďom sa to stáva častejšie, pretože sú to obyčajní smoliari. Určite si však z týchto ľudí nerobíme srandu – plne s nimi súcítime a prajeme im veľa šťastia a pevných nervov do života. Poďme sa teda pozrieť na tieto zábavné fotografie.

Najprv sme si mysleli, že je to photoshop. On to však nebol…

Nepríjemné prekvapenie hneď na ráno

Nabudúce sa to možno už podarí

Láska spôsobuje bolesť – niekedy aj finančnú (priateľ ju podvádzal tak sa mu pomstila)

Nie všetko čo ťa napadne, by si mal bez rozmýšľania realizovať…

Ako dlho bolo to okno otvorené?

Tak veľa vtákov a tak veľa času

Mágia

Verím, že sa tam dostal

Smola (so šťastným koncom?)

Dúfame, že je v poriadku

Čo myslíš, bola opitá?

Potrebuje dovolenku

Cenu za najhoršie parkovanie získava…

Dúfame, že aj naďalej miluje skateboarding a nič vážne sa jej nestalo…

Na to zrejme nemysleli…

Chytila ho… sme si tým istí…

To jedlo asi nebolo dobré, keď pri ňom zaspala…

Snáď sú tie šelmy priateľské…

Chytili obrovskú rybu

Keď ťa smola nájde kdekoľvek…

 

 

Zdroj: brightside / topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen