Foto

Majstrovstvá sveta vo futbale 2018: Najväčšie okamihy

majstrovstvá sveta

videní: 3.2K

Majstrovstvá sveta sú už minulosťou. Tento finálový turnaj sa odohral v Rusku a ako sa ukázalo, bola to skutočne úžasná udalosť. Udialo sa tu množstvo prekvapení na úkor tých najsilnejších mužstiev.

Ako je už známe, Chorvátsko to prekvapivo dotiahlo až do finále, kde však podľahlo silnému Francúzsku. Turnaj poznačilo aj niekoľko negatívnych udalostí, ktoré však nedokázali tento športový sviatok pokaziť. Po skončení turnaj sa môžeme aj pomocou týchto fotografií obhliadnuť naspäť a zaspomínať si tak na tie najväčšie okamihy, ktoré sa počas majstrovstiev sveta odohrali. Každý športový fanúšik musí uznať, že majstrovstvá sveta sú naozajstným futbalovým sviatkom! A tentokrát sa majstrovstvá naozaj podarili.

Emócie Ronalda…

… a ľudia sa chopili šance na vytvorenie zábavných obrázkov…

Neymar sa nepredviedol v tom najlepšom svetle, kvôli svojim častým simuláciám…

„Veľmi skoro chlapče, veď to je ešte len naša hymna!“

Fyodor Smolov po tom, čo nedal svoju penaltu…

Sám vojak v poli

Skutočná radosť z víťazstva…

… a skutočný smútok z porážky…

… občas to niekto nemal pod kontrolou…

Prvýkrát v histórii využívali rozhodcovia na turnaji VAR.

Taktiež prvýkrát v histórii svetových pohárov sa použil fairplay index, ktorý rozhodol o postupe Japonska (menší počet žltých kariet)

Fanúšikovia dokonca pomohli vyriešiť aj zopár problémov

Japonskí fanúšikovia popratali štadión aj napriek tomu, že ich národný tím prehral…

Ani ruskí fanúšikovia sa nenechali zahanbiť…

Takto sa tešil francúzsky prezident…

A my gratulujem víťazom 🙂

 

 

Zdroj: brightside / topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen