Foto

Neuveriteľná podoba: Takto vyzerajú dvojníci známych osobností

Dvojníci

videní: 8.6K

Často sa nám stáva, že niektorých neznámi ľudia sa nám podobajú na niektorých členov rodiny, kamarátov, či dokonca na známe osobnosti. Dnes ti teda ukážeme 12 fotografií, na ktorých sa nachádzajú dvojníci známych osobností. Táto podoba je perfektným dôkazom toho, aká je príroda a náš svet úžasný.

Dvojníci známych osobností:

Daniel Radcliffe

Áno, toto je ruský Harry Potter! Tento mladý muž, Nikolaj, sa úplné podobá na Daniela Radcliffa. Samozrejme, chýba mu jazva na čele.

Julia Roberts

Meno nie je známe ale podobnosť je neuveriteľná. Možno k tejto podobe trocha dopomohol šikovný fotograf, ale výsledok je aj tak úžasný.

George Clooney

Ak by pán Clooney niekedy potreboval kaskadéra, nájde ho v Turecku.

Danny DeVito

Brazílsky dvojník Danny DeVito nie je až tak nepopulárny ako samotný herec. Ochotne sa fotografuje so svojimi fanúšikmi a teší sa ich pozornosti. Takže teraz je z neho hviezda!

Morgan Freeman

Tento mexický kuchár vyzerá rovnako ako slávny herec. Z fotografie mám pocit, ako by bol kuchár sám herec, ktorý sa rozhodol prestať hrať vo filmoch a začal pripravovať chutné tacos v reštaurácii.

 

 

Barack Obama

Dvojníci

Ilham Anas je 40-ročný fotograf z Indonézie, ktorého život sa úplne zmenil potom, čo si jeho priatelia všimli jeho podobnosť so 44. prezidentom USA. Chlapík sa preto rozhodol využiť túto šancu a začal tak cestovať po celom svete, čo mu prinieslo množstvo peňazí na nový dom a vzdelanie pre svoje deti.

Jim Carrey

Na internete sa šepká, že tento dvojník sa dostal priamo až k samotnému hercovi, ktorý bol podobnosťou naozaj nadšený. Nájsť tohto muža je však nemožné a predpokladá sa, že žije niekde v Rusku.

Kit Harington

Už od chvíle, keď Jon Snow začal lámať ženské srdcia, sa objavilo zopár celkom podobných dvojičiek tohto muža. Napríklad aj tento mladý muž, ktorý sa vola Steve.

Kanye West

Je možné, že tento populárny raper má svojich príbuzných v Egypte? Mimochodom, priatelia tohto chlapíka si mysleli, že by sa mal volať Kanye East 😀

Matthew Perry

Tento charizmatický mladý muž hovorí, že ľudia ho často zastavujú na ulici, pretože si ho zamieňajú s týmto známym hercom. Naozaj neuveriteľná podoba s Chandlerom z populárneho seriálu Priatelia.

Ryan Gosling

Tento muž zverejnil svoju fotografiu na internete, aby ženám ukázal, že keď nemajú šancu u herca, tak u neho určite áno.

Anthony Hopkins

Že vraj náhodná babička, no kto vie ako to je v skutočnosti…

 

 

Zdroj: brightside / topdesat

 

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov