Video

Dieťa so zrakovým problémom dostalo nové okuliare. Konečne videlo tvár svojho šťastného otecka


videní: 5.5K

Toto sladké dieťa, ktoré miluje svojho otca, už od narodenia prenasledujú problémy s videním. Našťastie zrak tohto chlapčeka bol obnovený pomocou okuliarov a chlapček tak mohol konečne vidieť svojho otca.

Reagan Caldwell sa nakazil infekciou. V dôsledku komplikácii, vrátane meningitídy, bol prijatý na jednotku intenzívnej starostlivosti, pretože trpel zhoršeným videním.

Keď mal Reagan 9 mesiacov, získal špeciálne okuliare. V tom čase bol jeho otec Brandon nasadený na misiu spoločne s leteckými silami. Po dvoch mesiacoch sa Brandon vrátil domov. Amanda Caldwell natočila jeho príchod domov a stretnutie otca so synom zverejnila na svojom facebooku. „Toto bolo prvýkrát, čo sa po dvojmesačnom odlúčení, stretol chlapček s okuliarmi so svojim otcom“.

 

 

Jeho otec prešiel dverami, stále oblečený do uniformy a od manželky si vzal svojho syna do náručia. Reagan mal svoje roztomilé modré okuliare a ihneď ako videl svojho otca, rozsvietil sa mu úsmev na tvári.

Usmievajúc sa od ucha k uchu, Reagan polozil svoju hlavu na široký hrudník svojho otca, ako keby povedal: „Ty si môj otec.“.

Video: Dieťa s okuliarmi vidí po odlúčení svojho otecka

 

 

Zdroj: ntd / topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen