Video

Českí policajti nedokázali zastaviť unikajúceho vodiča. Na pomoc si zavolali kamión

Českí policajti

videní: 6.7K

Celý incident sa odohral ešte v októbri roku 2016. Českí policajti z Třinca naháňali poľského šoféra BMW po tom, čo v miestnej časti Ropice natankoval a účet na čerpacej stanici nezaplatil. 27-ročný vodič však na výzvy nereagoval.

Počas celej jazdy robil riskantné manévre, nebezpečne predbiehal ostatné vozidla a niekoľkokrát ohrozil aj ostatných účastníkov premávky. Dokonca nespomalil ani počas toho, ako prechádzal obcami Chotěbuz a Louky. Policajti ho tak prenasledovali niekoľko kilometrov, keď sa rozhodli k razantnému riešeniu situácie.

Rozhodli sa pomocou kamióna urobiť blokovací manéver, ktorý mal za úlohu unikajúceho vodiča zastaviť. Vodič kamióna tak „preparkoval“ kamión na celú šírku cesty. Tým sa podarilo vodiča unikajúceho BMW zastaviť, kde sa o neho už postarali policajti. Na stanici mal čo vysvetľovať. Podľa všetkého sa priznal, že to nebolo po prvýkrát, čo utiekol z čerpacej stanice bez zaplatenia účtu. Otázkou je, kam by sa vodič dostal, keby nebolo pohotových policajtov a nápomocného šoféra kamióna.

 

 

Zdroj: aktuality, youtube

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov